Penzijní společnost Allianz

Jedním z nejrychleji rostoucích penzijních fondů v roce 2012 byl Penzijní fond Allianz. Penzijní fond Allianz zaznamenal v roce 2012 obrovský nárůst nových účastníků na penzijním připojištění. Počet nových smluv na penzijním připojištění se dle odhadů Penzijního fondu Allianz ztrojnásobil a měl by překonat hranici 150 tisíc nových smluv penzijního připojištění. Není tedy divu, že se Allianz rozhodl nabízet svým klientům i druhý pilíř důchodového spoření.

Penzijní společnost Allianz

Penzijní společnost Allianz vznikla z Penzijního fondu Allianz, ze kterého přebrala všechny účastnické smlouvy s finančními prostředky. Transformace na Penzijní společnost Allianz je plně v souladu s důchodovou reformou a plně sleduje zákon o penzijních společnostech. Účastníci Penzijního fondu Allianz se tak nemusí obávat, že by transformací k Allianz penzijní společnosti došlo ke změně jejich stávajících smluv.

Výhody Penzijní společnosti Allianz

Penzijní fond Allianz rostl během posledních několika roků především díky trvale vysokému ročnímu zhodnocení finančních prostředků klientů. Ti se mohli u penzijní připojištění Allianz těšit z výhody 3% ročního výnosu. I Allianz penzijní společnost slibuje svým klientům, že jim zachová vysoký výnos, který bude předbíhat inflaci.

Allianz důchodové spoření

Allianz penzijní společnost je jedna z mála menších penzijních společností, jež se rozhodly zúčastnit se druhého pilíře důchodového spoření. Dle slov vedení Allianz penzijní společnosti cítí firma zodpovědnost vůči rostoucímu počtu klientů, kteří mají zájem o služby Allianz důchodového spoření.

Sdílejte článek s přáteli !!!
Označeno s: , , , , , , , ,
Označeno v Novinky, Srovnání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


× 4 = třicet šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nejčtenější články

  • No results available

Penzijní reforma 2013

Připravte se na penzijní reformu a spořte si na důchod efektivně. Penzijní připojištění je jednou z možností. Nezapomínejte ani na sociální zabezpečení, důchodové pojištění, stavební spoření či klasické spořící účty. Spořit na důchod je důležité a diverzifikovat své finance také. Nespoléhejte pouze na státní důchod. Spořte si individuálně tam, kde je to pro vás nejvýhodnější. Určitě by vás němel minout ani web, který se zabývá výlučně tématikou, jak si dobře spořit na důchod a jak se stát chytrým penzistou.

Zajímavé weby

O penzijní reformě se samozřejmě také dozvíte na stránkách Ministerstva financí ČR.